Tekniset tuotelehdet
Synteettiset rasvat, voiteluaineet ja erikoistuotteet
Payback Lubricants
109 teknistä tuotelehteä ladattavissa PDF-muodossa.
Payback Lubricants #191 Gear Oil mineraaliparafiinipohjainen vaihteistoöljy SAE 80W-90 Total Driveline Lubricant API GL-5 MT-1 English Technical Data Sheet
PDF · 162 kBLataaPayback Lubricants #200 Dri-Plate, kuivavoiteluaine yli +450 celsiusta lämpöä kestävä aerosoli
PDF · 411 kBLataaPayback Lubricants #209 Anti-Seize Montage asennusrasva +1100 Celsius
PDF · 170 kBLataaPayback Lubricants #255 Fluorguard kestävä erikoisrasva
PDF · 67 kBLataaPayback Lubricants #256 Synguard -H1 korkean lämpötilan elintarvikehyväksytty erikoisrasva
PDF · 155 kBLataaPayback Lubricants #258 Foodguard -H1 elintarvikehyväksytty rasva
PDF · 127 kBLataaPayback Lubricants #260 SynForce -alumiinikompleksipohjainen erikoisrasva
PDF · 64 kBLataaPayback Lubricants #262C Synforce ISO VG 100 PAO -erikoisrasva esim. karalaakereille matalan kitkan rasva 14112025
PDF · 617 kBLataaPayback Lubricants #273 Silver Streak hammas- ja liukupintarasva, kääntöpöydät
PDF · 132 kBLataaPayback Lubricants #277 Moly Red korkeapainerasva
PDF · 262 kBLataaPayback Lubricants #283 Polygreen Long Life & High Speed korkealaatuinen polyurearasva
PDF · 514 kBLataaPayback Lubricants #284 Crystal Red monikäyttöinen suorituskykyinen kalsiumsulfonaattikompleksi erikoisrasva
PDF · 152 kBLataaPayback Lubricants #285 Pro-X 1300 Urakointirasva
PDF · 3.8 MBLataaPayback Lubricants #285 Pro-X 800 veden kestävä kalsiumsulfonaattikompleksi erikoisrasva
PDF · 128 kBLataaPayback Lubricants #287 Moly Plus 3% Synthetic alumiinikompleksipohjainen monikäyttörasva
PDF · 128 kBLataaPayback Lubricants #288 Moly Plus-X 5% Synthetic alumiinikompleksipohjainen iskunkestävä- ja monikäyttörasva
PDF · 691 kBLataaPayback Lubricants #290 Guardian alusta- ja laakerirasva
PDF · 78 kBLataaPayback Lubricants #300 Wire Lube vaijerien voiteluun
PDF · 293 kBLataaPayback Lubricants #302 Chain Lube ketjujen voiteluun
PDF · 130 kBLataaPayback Lubricants #306 Wire Wax ainutlaatuinen vaijereiden ruostesuoja- ja voiteluaine
PDF · 793 kBLataaPayback Lubricants #307 Extreme Crane Lube All Season puomi- ja nosturivoiteluun
PDF · 692 kBLataaPayback Lubricants #308 rasvainen ja tarttuva sekä luja yleisvoiteluaine
PDF · 78 kBLataaPayback Lubricants #309 Slide & Chain Guard ketju- ja liukujohdeöljy sorveihin ja jyrsimiin
PDF · 74 kBLataaPayback Lubricants #310 Moly Rock Drill sumuvoiteluöljy
PDF · 193 kBLataaPayback Lubricants #312 Multi E.P. ohut ja kiinnitarttuva
PDF · 58 kBLataaPayback Lubricants #313 HTC Supreme hydrauliikka ja kompressorit ISO VG 32-68
PDF · 66 kBLataaPayback Lubricants #314 Moly Comp SS kompressoriöljy synteettinen PAO ISO VG 32-68
PDF · 67 kBLataaPayback Lubricants #315 Moly Comp FS kompressori ja hydrauliikka synteettinen PAO ISO VG 32-150
PDF · 67 kBLataaPayback Lubricants #317 Supreme Press PAO täyssynteettinen PAO -teollisuusvaihteisto- ja kiertovoiteluöljy ISO VG 68-460 DIN 51517 part 3(CLP), AGMA EP ruotsinkielinen tuotelehti
PDF · 186 kBLataaPayback Lubricants #317 Supreme Press PAO täyssynteettinen PAO -teollisuusvaihteisto- ja kiertovoiteluöljy ISO VG 68-460 DIN 51517 part 3(CLP), AGMA EP suomenkielinen raakatuotelehti
PDF · 710 kBLataaPayback Lubricants #321 Maxkool tehokkaat leikkuunesteet
PDF · 61 kBLataaPayback Lubricants #325 Tap Shield poraus ja kierteytys sekä hionta leikkuuneste
PDF · 60 kBLataaPayback Lubricants #335 Penetro monikäyttöinen ryömintäöljy irroitukseen ja voiteluun sekä lyhytaikaiseen ruostesuojaukseen
PDF · 147 kBLataaPayback Lubricants #338 Penetro Green -H1 tunkeutuva elintarvikehyväksytty ryömintäöljy irrotukseen ja voiteluun sekä lyhytaikaiseen ruostesuojaukseen NSF H1
PDF · 74 kBLataaPayback Lubricants #340 Challenger täyssynteettinen 2-T -öljy
PDF · 426 kBLataaPayback Lubricants #342 SRX 9000 täyssynteettinen 2-T Racing -öljy
PDF · 413 kBLataaPayback Lubricants #351 Hydraulic SS 32 tai 46 yksiasteinen hydrauliikkaöljy ympärivuotiseen käyttöön pohjoismaisiin ilmasto-olosuhteisiin
PDF · 697 kBLataaPayback Lubricants #360 Fleet Guard täyssynteettinen PAO 5W-30 ACEA C2 C3 ja API SN ja GM dexos 2
PDF · 65 kBLataaPayback Lubricants #362 Pro Guard täyssynteettinen PAO 5W-40 ACEA A3 B4 ja API SN
PDF · 63 kBLataaPayback Lubricants #365 Heavy Truck raskaan kaluston täyssynteettinen 5W-30 10W-40 ja puolisynteettinen 15W-40 Low SaPS moottoriöljy
PDF · 402 kBLataaPayback Lubricants #370 Supreme 9003 Energy Saving täyssynteettinen PAO 0W-20 5W-20 5W-30 API SN
PDF · 84 kBLataaPayback Lubricants #371 Supreme 8000 Energy Saving täyssynteettinen PAO 5W-30 ACEA C3 API SN
PDF · 85 kBLataaPayback Lubricants #374 Supreme 7000 15W-40 raskaan kaluston PAO-osasynteettinen 10W-30 15W-40 Low SaPS API CK-4 ACEA E9 E7 Euro 6 -dieselmoottorit
PDF · 79 kBLataaPayback Lubricants #376 Supreme Racing Low Friction täyssynteettinen PAO 5W-50 API SM JASO MA-2
PDF · 195 kBLataaPayback Lubricants #377 Super Comp 20W-50 kisamoottoriöljy
PDF · 170 kBLataaPayback Lubricants #378 Racing Comp Heavy Duty&Zink semisynteettinen PAO 20W-50 API SM
PDF · 123 kBLataaPayback Lubricants #379 Super V-Twin Special Edition semisynteettinen PAO 20W-50 API SM JASO MA-2 Harley-Davidson V-Twin Spec
PDF · 203 kBLataaPayback Lubricants #380 Food Gear -H1 elintarvikehyväksytty täyssynteettinen PAO-valkoöljy vaihteet, johteet ja ketjut ISO VG 150-320
PDF · 65 kBLataaPayback Lubricants #382 Multi HTC -H1 mineraalipohjainen elintarvikehyväksytty valkoöljy hydrauliikka vaihteistot kompressorit ISO VG 32-100
PDF · 64 kBLataaPayback Lubricants #386 Chain Lube High Temp -H1 elintarvikehyväksytty täyssynteettinen PAO -ketjuvoiteluaine ISO VG 22-150
PDF · 711 kBLataaPayback Lubricants #386 Chain Lube High Temp -H1 elintarvikehyväksytty täyssynteettinen PAO -valkoöljy ja ketjuvoiteluaine ISO VG 22-150
PDF · 64 kBLataaPayback Lubricants #390 Supreme Moly Gear Oil synteettinen PAO -vaihteistoöljy 75W-90 80W-90 80W-140 85W-140 API GL-5 LS API GL-6 MT-1 DIN 51517 part 3
PDF · 82 kBLataaPayback Lubricants #391 Royal Red Gear Oil mineraaliparafiinipohjainen vaihteistoöljy 80W-90 SAE 90 85W-140 SAE 140 API GL-5 LS API GL-6 MT-1 DIN 51517 part 3(CLP)
PDF · 76 kBLataaPayback Lubricants #392 Royal Shield Gear Oil täyssynteettinen PAO -vaihteistoöljy 75W-90 75W-140 API GL-5 LS API GL-6 MT-1 DIN 51517 part 3(CLP)
PDF · 81 kBLataaPayback Lubricants #394 Trans Lube HD synteettinen PAO -ensiövaihde- ja vaihteistoöljy SAE 30W Harley-Davidson ensiövaihteet ja Sportster-vaihteistot
PDF · 67 kBLataaPayback Lubricants #395 Super Trans Arctic 0W-20 täyssynteettinen PAO -vaihteistoöljy CAT TO-4M
PDF · 159 kBLataaPayback Lubricants #396 Super Trans semisynteettinen PAO -hydrauliikka-, vaihteisto- ja öljykylpyjarruöljy 10W 30W 50W API GL-1 -GL-3 CAT TO-4
PDF · 65 kBLataaPayback Lubricants #397 Simplex Supreme semisynteettinen PAO -hydrauliikka-, vaihteisto- ja öljykylpyjarruöljy UTTO maatalouden traktoreihin ja maanrakennuskoneisiin 80W API GL-4
PDF · 315 kBLataaPayback Lubricants #398 Twister DX VI täyssynteettinen PAO monikäyttöinen ATF -vaihteistoöljy 10W GM Dexron VI MERCON V Mopar ATF+3 ATF+4
PDF · 67 kBLataaPayback Lubricants #399 Twister DX III täyssynteettinen PAO monikäyttöinen ATF -vaihteistoöljy 10W GM Dexron III Mopar ATF+3 ATF+4
PDF · 66 kBLataaPayback Lubricants #400 Clean & Cool jäähdytysjärjestelmän puhdistusaine
PDF · 169 kBLataaPayback Lubricants #401 jäähdyttimen paikkausaine
PDF · 153 kBLataaPayback Lubricants #407 moottorin huuhtelu- ja puhdistusaine kaikentyyppisille moottoreille, myös kompressoreille
PDF · 777 kBLataaPayback Lubricants #408 Automatic Gear Cleaner automaattivaihteiston ja momentinmuuntimen puhdistusaine
PDF · 163 kBLataaPayback Lubricants #409 moottoriöljyn stabilisaattori kaikentyyppisille moottoreille, myös 4-T
PDF · 165 kBLataaPayback Lubricants #410 Micron Moly öljynvahvistaja ja metallikulumien paikkausaine
PDF · 65 kBLataaPayback Lubricants #411 Ceramic ainutlaatuinen nanobooripohjainen moottorin hoitolisäaine
PDF · 126 kBLataaPayback Lubricants #412 Assembly Moly Lube, erittäin korkeaviskositeettinen ja paineenkestävä moottorin kokoonpano voiteluaine
PDF · 298 kBLataaPayback Lubricants #416 Hydrauliikan tiivisteaine
PDF · 195 kBLataaPayback Lubricants #417 1% Packnings Rekond korkeateknologinen lisäaine öljyvuotojen ehkäisyyn ja tiivistämiseen
PDF · 80 kBLataaPayback Lubricants #440 Oktaaniluvun korottaja, todellinen bensiinin boostaaja Panta Racingfuel
PDF · 160 kBLataaPayback Lubricants #450 Bensiini ja E85 optimointiaine, polttoaineen lisäaine parempaan voiteluun ja suorituskykyyn
PDF · 128 kBLataaPayback Lubricants #460 Moly 2000 Diesel Optimoija
PDF · 71 kBLataaPayback Lubricants #462 Moly 1000 Arctic Shield Diesel Optimoija
PDF · 89 kBLataaPayback Lubricants #470 Bensiinin ja E85 stabilisointiaine, polttoaineen lisäainetiiviste
PDF · 181 kBLataaPayback Lubricants #470 System Cleaner, polttoaineen lisäainetiiviste ja stabilaattori
PDF · 471 kBLataaPayback Lubricants #480 Diesel Chock, bakteerintappaja, dieselin lisäainetiiviste
PDF · 65 kBLataaPayback Lubricants #490 DPF Cleaner, hiukkassuodattimen puhdistusaine
PDF · 85 kBLataaPayback Lubricants #600 Brake & Part Cleaner nopeasti ja helposti puhdistava asetoniton jarru- ja monikäyttökliineri
PDF · 77 kBLataaPayback Lubricants #601 Power Wipes Multi-Clean, orgaanista sitruspohjaista puhdistusainetta sisältävä märkäpuhdistusliina
PDF · 268 kBLataaPayback Lubricants #620 Glass Cleaner lasin ja pleksin puhdistusvaahto pikapuhdistava ja antistaattinen vaikutus
PDF · 501 kBLataaPayback Lubricants #625 Ultra Shine erittäin tehokas emäksinen pesuvaha
PDF · 152 kBLataaPayback Lubricants #627 Hyper Wash supertehokas alkalinen, emäksinen ja vaahtoava rekkapesuainetiiviste sekä yleispesuaine - suihkuta ja huuhtele - easy off
PDF · 966 kBLataaPayback Lubricants #630 Rust Off, kemisk blastring, kemiallinen ruosteenmuuntaja ja puhdistaja, SDB ruotsiksi
PDF · 534 kBLataaPayback Lubricants #632 Power Wash alumiinin pesuaine
PDF · 72 kBLataaPayback Lubricants #633 Ultra Clean emäksinen pesuaine teflonvahalla
PDF · 100 kBLataaPayback Lubricants #634 XL-50 Rasvanpoistaja asfaltille, öljylle, rasvalle ja useille epäpuhtauksille
PDF · 174 kBLataaPayback Lubricants #639 Citrol II monikäyttöinen orgaaninen sitruspohjainen liuotin
PDF · 81 kBLataaPayback Lubricants #640 Wheel Cleaner vanteiden pesuaine
PDF · 235 kBLataaPayback Lubricants #650 Never Stick muotti- ja irrotusöljy
PDF · 169 kBLataaPayback Lubricants #652 Rust Stop Outdoor ruostesuoja-aine ulkokäyttöön
PDF · 94 kBLataaPayback Lubricants #659 Citrol erittäin tehokas biohajoava orgaaninen liuottava puhdistusaine
PDF · 78 kBLataaPayback Lubricants #696 Easy Coating betonin jälkikäsittelyaine
PDF · 89 kBLataaPayback Lubricants #698 Gel Hammer supertehokas betonin, sementin ja kalkkijääämien sekä ruosteen irrotusaine
PDF · 196 kBLataaPayback Lubricants #840 Snow-Pro täyssynteettinen 2-T -öljy JASO FD ISO-L-EGD API TC ROTAX 253
PDF · 102 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P242 keskiluja kierrelukite
PDF · 236 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P243 öljynkestävä kierrelukite
PDF · 225 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P270 vahva kierrelukite
PDF · 236 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P401 yleiskäyttöinen universal pikaliima
PDF · 211 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P406 pikaliima kumille ja muoville
PDF · 211 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P529 Black Gasket silikonitiivistemassa -55Celsius - +300Celsius
PDF · 934 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P542 Hydrauliikan metalliliitosten kierretiiviste ja -lukite
PDF · 237 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P574 Metallisten laippojen ja osien tiivisteaine
PDF · 238 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P577 Kierre- ja putkitiiviste
PDF · 234 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P580 Bond&Seal liima- ja tiivistysmassa
PDF · 107 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P641 Lieriöpintojen lukite
PDF · 217 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P7063 Cleaner Universal etanolipohjainen puhdistusaine aerosoli
PDF · 141 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P7455 Aktivaattori Syanoakrylaatti
PDF · 149 kBLataaPayback Lubricants Lock&Seal#P7649 Aktivaattori Anaerobinenisten lukitteiden ja tiivistysaineiden aktivointi
PDF · 154 kBLataa
